top of page

HAKKIMIZDA

     Yönelim bir öğrencinin ihtiyacı olan her şeyi alabileceği gerçek bir eğitim üssüdür. Öğrenmenin öğrenildiği yerdir. Profesyonel ve sevecen öğretmen kadrosuyla öğrencilerimizin tüm ihtiyacı karşılanır.
Programlı, sistemli ve ödev kontrollü çalışmalarımız sayesinde her öğrenci potansiyelinin en üst noktasına taşınır. Her öğrenci özeldir ve farklıdır. Her öğrencimize tek öğrencimiz gibi davranılır. Bu yüzden sınırlı bir kontenjanımız vardır.
    Unutulmamalıdır ki, hızla gelişen ve değişen dünya koşullarında gençlerimizin endişeleri; belli etmeseler de içlerinde çığ gibi büyüyor. Onlara göstermemiz gereken,  aslında karmaşık gibi görünenin, planlı olarak çok kolay kazanılabileceğidir. Doğru bir yön gösterici olarak bizim görevimiz de bu noktada başlıyor...
 
     MİSYONUMUZ; geleceğe güvenle bakan, yeteneklerinin bilincinde, ülkesi ve ailesi için geleceği aydınlatan gençler yetiştiren bir eğitim kurumu olmayı sürdürmektir.
Gençlerimizin parlak geleceklerinde geriye dönüp baktıklarında sevgi, saygı ve minnetle hatırlayacağı kilometre taşlarından biri olarak kalmaktır.

    VİZYONUMUZ; geleceğe hevesle hazırlanmış, başarıya susamış, çağdaş, Atatürkçü, ülkesini seven, yenilikçi, aydınlık, çalışıp üretmeyi amaç edinen ve fark yaratan kuşaklar yetiştiren bir eğitim kurumu olmayı sürdürmektir.

Nebil Susup Sok. No:111 Karşıyaka\İZMİR

yönelim özel öğretim kursu, matematik, tyt ayt

bottom of page